Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Coraux' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Balkon 4 m2, severozápadní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Coraux, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_200_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Balkon 4 m2, severozápadní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 11:00
Mapa stránek ...