Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Coraux' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Coraux, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:44
Mapa stránek ...