Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Patio' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 78 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 28 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispoz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Patio, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_190_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 78 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 28 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Kauce: Euro 500,-.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 11:39
Mapa stránek ...