Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grand Sud' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 48 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, východní orientace terasa 8 m2, západní ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grand Sud, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_180_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 48 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, východní orientace terasa 8 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:48
Mapa stránek ...