Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le régent' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 5. patře. Pěkné zařízení: jídelna s jídelní stůl. Vstup na terasu. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Terasa 8 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozo ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le régent, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_13_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 5. patře. Pěkné zařízení: jídelna s jídelní stůl. Vstup na terasu. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Terasa 8 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:25
Mapa stránek ...