Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Herriot' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 57 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vzadu na dvoře je pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebopu ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Herriot, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_112_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 57 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vzadu na dvoře je pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebopu a pohovkou pro dva.Sprcha/WC.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 08:36
Mapa stránek ...