Ubytování ve Francii, Canet-Plage (Pyreneje - východ) v rekreačním domě 'LES VILLAS DE CANET SUD'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě LES VILLAS DE CANET SUD, Canet-Plage
★★★

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage
Číslo objektu: FR6660.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_10_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 139 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Prostorné, účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb, bar a TV (plochá obrazovka), klimatizace a elektrické rolety. 1x pokoj 13 m2 s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj 11 m2 s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj 15 m2 s panoramatickým oknem s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: galerie otevřený 25 m2 se střešní okno s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Velká terasa 30 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (3 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Informace o domě (rezidenci)
CANET: Velký rodinný dům 'LES VILLAS DE CANET SUD', 2-podlažní. Ve čtvrti CANET SUD, klidná poloha v obytné čtvrti, 100 m od moře, 100 m plaz, východní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). V domě: bezpečnostní zařizení. Obchod, potraviny, restaurace, pekárna 400 m, autobusová zastávka, písečná pláž 100 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Canet-Plage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Canet a jeho krásné bílé písečné pláže je proslaveným místem pro provozování vodních sportů. Velké, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km od Espagne, 30 km od Collioure, 10 km od Perpignan. V obci: supermarket, obchody, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 8 km, šířka do 100 m. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 27 jamek, St Cyprien 7 km. Minigolf. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 04:20
Mapa stránek ...