Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Village D'Aloes' - Francie (Pyreneje - východ), Banyuls sur mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Barbades', 4-pokojový byt 55 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) pov ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Village D'Aloes, Banyuls sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6676_110_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Barbades', 4-pokojový byt 55 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:16
Mapa stránek ...