Ubytování ve Francii, Banyuls sur mer (Pyreneje - východ) v apartmánu 'Le Village D'Aloes'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Village D'Aloes, Banyuls sur mer
★★★

Francie, Pyreneje - východ, Banyuls sur mer

Francie, Pyreneje - východ, Banyuls sur mer
Číslo objektu: FR6676.110.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6676_110_5/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.775,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Barbades', 4-pokojový byt 55 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
7 km od Banuyls: Útulná rezidence 'Le Village D'Aloes'. 120 byty v rezidenci. Na kraji obce, 3 km od centra Cerb?re, klidná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: park s květinami a stromy, bazén (12 x 7 m, 15.04.-01.10.). Dětské brouzdaliště, tenis, ping-pong, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V domě: recepce, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 7 km, restaurace 1 km, nádraží 'Cerb?re' 3 km, kamenitá pláž 'Banuyls' 7 km, potápěčské centrum, zátoka ke koupání 300 m. Atrakce v blízkosti: Argeles 7 km, Barcelone 180 km, Perpignan 75 km. Turistické oblasti Ruines de ker Roig. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Banyuls sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci, kouzelné letovisko s 4'800 obyvatel přímo u moře, 36 km od Perpignan, 107 km od Narbonne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti. Za vidění stojí: komory Templářů, přírodní rezervace. Oblast je známá svými vinicemi a jako rodné město Manola Vallente, slavného básníka a malíře. Rybářský přístav.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Četné možnosti výletů (GR 10). Parašutismus. Okruh 'Circuite du Cap d'Osme'. Možnost umístit loď.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:14
Mapa stránek ...