Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Village D'Aloes' - Francie (Pyreneje - východ), Banyuls sur mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Tobago', 3-pokojový byt 40 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžko a TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lodžie. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Village D'Aloes, Banyuls sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6676_110_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Tobago', 3-pokojový byt 40 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžko a TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lodžie. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:56
Mapa stránek ...