Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Village D'Aloes' - Francie (Pyreneje - východ), Banyuls sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Tahiti', 2-pokojový byt 30 do 34 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lodžie. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Village D'Aloes, Banyuls sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6676_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Tahiti', 2-pokojový byt 30 do 34 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lodžie. Parkování, garáž (extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 13:26
Mapa stránek ...