Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Golfes Clairs' - Francie (Pyreneje - východ), Argel?s sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 54 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), WC zvlášť. Balkon 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Golfes Clairs, Argel?s sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6669_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 54 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), WC zvlášť. Balkon 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:17
Mapa stránek ...