Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Lavande' - Francie (Pyreneje - východ), Argel?s sur Mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem a klimatizace. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wirele ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Lavande, Argel?s sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6669_240_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem a klimatizace. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2018 11:47
Mapa stránek ...