Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Demeures de La Massane' - Francie (Pyreneje - východ), Argel?s sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Otevřený salón s TV. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2, jižní orientace, zahradní sezení 30 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Demeures de La Massane, Argel?s sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6669_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Otevřený salón s TV. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2, jižní orientace, zahradní sezení 30 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:48
Mapa stránek ...