Ubytování ve Francii, Tarascon (Provence) v rekreačním domě 'La Bastide de la Jacine'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Bastide de la Jacine, Tarascon
★★★

Francie, Provence, Tarascon

Francie, Provence, Tarascon
Číslo objektu: FR8150.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8150_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 51.714,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 90 m2 s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Topení v podlaze. Lehátka (9x). Výhled. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Mas 'La Bastide de la Jacine', renovovaný v roce 2014. Mimo obec, 5 km od centra Tarascon, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 10'000 m2, bazén (6 x 14 m, hloubka 60 - 180 cm, 15.04.-30.09.) s vnitřními schůdky a roletami. Zahradní nábytek, gril. Příjezd (400 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, restaurace 5 km, nádraží 'Avignon TGV' 15 km. Atrakce v blízkosti: Saint Rémy de Provence 12 km, Les Alpilles 15 km, Les Baux de Provence 18 km, Arles 25 km, Le Pont du Gard 30 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2017 03:18
Mapa stránek ...