Ubytování ve Francii, Saint Saturnin d'Apt (Provence) v rekreačním domě 'La Reine des Pres'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Reine des Pres, Saint Saturnin d'Apt
★★★★

Francie, Provence, Saint Saturnin d'Apt

Francie, Provence, Saint Saturnin d'Apt
Číslo objektu: FR8033.114.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8033_114_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 28.409,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 130 m2. Pěkné zařízení: vstup s klimatizace. Obývací pokoj/jídelna 43 m2 s TV, plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna, WC zvlášť, sprcha, vířivou vanou, TV a klimatizace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), klimatizace. Galerie s 1x pohovka. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar, klimatizace. Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Balkon, terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'La Reine des Pres', rok výstavby 2009. Mimo obec, 1 km od centra Saint Saturnin d'Apt. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'600 m2 (oplocený), bazén (4 x 11 m, hloubka 100 - 200 cm, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky a roletami. Cena za topení se platí na místě (01.11.-30.04.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, restaurace 5 km. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Saturnin d'Apt:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 2'393 obyvatel, 17 km severně od Gordes, 20 km severně od Fontaine de Vaucluse, 65 km od Aix en Provence.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Plachtění v Apt. Kanoisitka ve Fontaine de Vaucluse 20 km. Jízdárna v Roussillon.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:05
Mapa stránek ...