Ubytování ve Francii, Roumoules (Provence) v apartmánu 'Sainte Croix'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Sainte Croix, Roumoules
★★

Francie, Provence, Roumoules

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Provence, Roumoules
Číslo objektu: FR8248.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8248_100_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.641,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, 100 m. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Sainte Croix'. V obci, 50 m od centra, v srdci města. Veřejné parkoviště. Obchod, potraviny, restaurace 10 m, nádraží 35 km, koupaliště 20 km. Tenis 2 km, jízdárna 2 km. Známá jezera v okolí: Lac de Sainte Croix 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlavní silnice 200 m od domu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Roumoules:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 600 m n.m.
Kouzelná vesnice s 800 obyvatel, 3 km od Riez, 8 km od Ste Croix du Verdon, 39 km od Digne Les Bains. V obci: supermarket, obchody, potraviny.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Ste Croix du Verdon 15 km. Turistické cesty, horská turistika.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 14:14
Mapa stránek ...