Ubytování ve Francii, La Motte en Provence (Provence) v apartmánu 'Saint Endréol Golf & Spa'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 9). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Saint Endréol Golf & Spa, La Motte en Provence
★★★★

Francie, Provence, La Motte en Provence

Francie, Provence, La Motte en Provence
Číslo objektu: FR8495.140.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8495_140_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.008,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Type B', 3-pokojový byt 80 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x koupelna nebo sprcha/WC. Topení. Malý balkon nebo malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkný statek 'Saint Endréol Golf & Spa', obklopen stromy. Mimo obec, 5 km od centra, klidná poloha na kopci, v obytné čtvrti, v zeleni, u golfového hřiště, v pěší zóně. Společné: park 150 ha, pěkná zahrada k relaxaci, 3 bazény (01.05.-01.10.). Sprcha/WC u bazénu, tenis (extra). V rekreačním zařízení: restaurace, bar, fitness, masáže, parní lázeň, solárium, whirlpool (vše extra), wellness ve vzdálenosti 20 m pro společné využití (extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 3 km, supermarket 10 km, písečná pláž 25 km. Golfové hřiště (18 jamek), jízdárna 15 km. Atrakce v blízkosti: Le Muy 6 km, Draguignan 15 km, Fun City, Aqualand, Luna Park Fréjus 25 km, Golfe de Saint-Tropez 45 km, Marineland d'Antibes 70 km, 45 minutes de l'aéroport de Nice. Pozor prosím: auto doporučeno. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Motte en Provence:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, kouzelná vesnice s 3'500 obyvatel, na řehu řeky (v obci: potraviny, pekařství, boutique, pošta, restaurace.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Fréjus / Sainte-Maxime 27 km. Písečná pláž. Aquapark 'Aqualand'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Letní sporty, 3 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Saint-Endréol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:13
Mapa stránek ...