Ubytování ve Francii, Carpentras (Provence) v rekreačním domě 'La Noria'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Noria, Carpentras
★★★★

Francie, Provence, Carpentras

Francie, Provence, Carpentras
Číslo objektu: FR8060.107.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8060_107_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 30.064,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 140 m2. Velmi pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. Lehátka (6x). K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Kuchyně s americkou ledničkou se strojkem na ledové kokstky a mraznička. Schody do horního podlaz!í bez zábradlí. V ceně pronájmu: 2 hodiny úklidu týdně plus 1 výměna prádla při nejméně dvoutýdenním pobytu. Kauce: Euro 600,-.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'La Noria', rok výstavby 1996. V obci. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 535 m2 (oplocený), bazén (4 m průměr, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.). Terasa (30 m2), zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, bezpečnostní zařizení. Garáž. Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 50 m. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carpentras:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s 27'249 obyvatel, 23 km od Avignon, 24 km od Orange. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Obec na úpatí Mont Ventoux a Lubéron. V létě početné festivaly. Výchozí bod pro různé exkurze.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:15
Mapa stránek ...