Ubytování ve Francii, Bédoin (Provence) v rekreačním domě 'Auzon'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Auzon, Bédoin
★★★

Francie, Provence, Bédoin

Francie, Provence, Bédoin
Číslo objektu: FR8008.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8008_101_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.470,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 120 m2. Vstup. Obývací pokoj/jídelna 50 m2 s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na zahradu. Salón s WC zvlášť a sprcha. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Lehátka. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Flassan 8 km od Bedoin: Sprcha s teplou vodou. Oplocený pozemek o rozloze 150 m2. Rodinný dům 'Auzon', rok výstavby 1990, renovovaný v roce 2007. Mimo obec, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, bazén (8 x 4 m, hloubka 150 cm, 01.04.-30.10.). Venkovní sprcha, terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. Cena za topení se platí na místě (01.11.-30.04.). Obchod 8 km, potraviny 1 km, supermarket 8 km, restaurace 1 km. Atrakce v blízkosti: Bedoin 8 km, Malauc?ne 19 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Bédoin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 2'657 obyvatel, 15 km jižně od Malauc?ne, 15 km severo-východně od Carpentras. Pamětihodnosti. Pozoruhodnosti: Kaple Notre Dame Moutier, kostel Baux de Bédoin, kaple La Madeleine (12. století).
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. V pondělí trh. Výchozí bod pro turistiku na Mont Ventoux.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:43
Mapa stránek ...