Ubytování ve Francii, Banon (Provence) v rekreačním domě 'Aubignane La Ferme d'Estafinette'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Aubignane La Ferme d'Estafinette, Banon
★★★★

Francie, Provence, Banon

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Provence, Banon
Číslo objektu: FR8252.113.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8252_113_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.749,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Redortiers 13 km od Banon: Statek 'Aubignane La Ferme d'Estafinette', z 19. století, renovovaný v roce 2011, obklopen stromy a poli. 7 domy v komplexu, mimo obec, samostatně stojící poloha na kopci, v zeleni. Společné: park 350 ha (oplocený), udržovaná zahrada 2 ha (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén hranatý (15 x 8 m, hloubka 100 - 160 cm, 15.05.-15.09.) s vnitřními schůdky. Boccia (Pétanque), altán (20 m2), terasa. V domě: pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Příjezd končí 200 m od objektu (přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku. Obchod 13 km, supermarket 15 km, restaurace 13 km, bar 6 km, nádraží 'Avignon'. Atrakce v blízkosti: Sault 30 km, Apt 40 km, Manosque 45 km, Carpentras 70 km, Avignon 95 km, Parc Naturel Régional du Lubéron. Pozor prosím: auto doporučeno. Zvířata v sousedství. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Banon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Staré město s 11'172 obyvatel, 50 km východně od Avignon. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Pozoruhodná Basilika Ste Anne, oblíbený sobotní trh.
informace pro letní ubytování
Plachtění, kánoe. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. 10 ha jezero.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 07:12
Mapa stránek ...