Ubytování ve Francii, Aix en Provence (Provence) v apartmánu 'La Villa Cézanne'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Villa Cézanne, Aix en Provence
★★★★

Francie, Provence, Aix en Provence

Francie, Provence, Aix en Provence
Číslo objektu: FR8107.24.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8107_24_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 54.203,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov 'La Villa Cézanne' dům pro 8 osob, 160 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra).Koupelna, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 100 m2, zahradní nábytek, 8 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní, útulný selský statek 'La Villa Cézanne', obklopen stromy.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Aix-en-Provence, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 600 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 9 m x šířka 3 m, otevřeno od 01.06. do 30 .09.), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, supermarket 800 m, restaurace 800 m, písečná pláž 30 km, golfové hřiště 4 km, tenis 4 km, jízdárna 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Aix en Provence:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Významné město s 137'067 obyvatel, 35 km jiho-východně od Salon de Provence, 35 km severně od Marseille. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Auix en Provence je univerzitní a turistické město.
informace pro letní ubytování
Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2019 13:41
Mapa stránek ...