Ubytování ve Francii, Aix en Provence (Provence) v apartmánu 'Kerkor'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Kerkor, Aix en Provence
★★

Francie, Provence, Aix en Provence

Francie, Provence, Aix en Provence
Číslo objektu: FR8107.141.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8107_141_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.421,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Fuveau 14 km od Aix-en-Provence: Dvougenerační dům 'Kerkor'. Osada, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: bazén (10 x 6 m, 01.06.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2 (oplocená). V domě: ústřední topení. Příjezd 10 m od objektu (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 2 km, jízdárna 4 km. Atrakce v blízkosti: Cassis 35 km, Marseille 37 km, Bandol 54 km. Turistické oblasti Grand Site Sainte-Victoire, Parc Naturel Régional du Lubéron. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Aix en Provence:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Významné město s 137'067 obyvatel, 35 km jiho-východně od Salon de Provence, 35 km severně od Marseille. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Auix en Provence je univerzitní a turistické město.
informace pro letní ubytování
Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:45
Mapa stránek ...