Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jardins de Pontaillac' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2, ve zvýšeném přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 40 m2, východní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jardins de Pontaillac, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_800_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2, ve zvýšeném přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 40 m2, východní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 15:37
Mapa stránek ...