Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Parc de Pontaillac' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 37 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 12 m2, severní orientace a západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. K dispozici je sušička. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Parc de Pontaillac, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_550_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 37 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 12 m2, severní orientace a západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. K dispozici je sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:52
Mapa stránek ...