Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Parc de Pontaillac' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna, západní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Parc de Pontaillac, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_550_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna, západní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:25
Mapa stránek ...