Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Parc de Pontaillac' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Parc de Pontaillac, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_550_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2018 00:24
Mapa stránek ...