Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins d'Agathe' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 49 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Malá terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 50.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins d'Agathe, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_480_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 49 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Malá terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 50.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 23:08
Mapa stránek ...