Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hautes Folies' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 59 m2 v 2. patře, západní orientace. Velmi komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 26 m2 s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 1204. Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hautes Folies, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_450_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 59 m2 v 2. patře, západní orientace. Velmi komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 26 m2 s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 1204. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 10:07
Mapa stránek ...