Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de l'Océan' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 37 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 160 - 80 cm se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Terasa 17 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de l'Océan, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_300_39/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 37 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 160 - 80 cm se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Terasa 17 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:02
Mapa stránek ...