Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de l'Océan' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 8 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Pozor prosím: byt orientace na ulici. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de l'Océan, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_300_35/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 8 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:12
Mapa stránek ...