Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Jardins de l'Océan' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 27 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Zahrada 30 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Jardins de l'Océan, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_300_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 27 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Zahrada 30 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 23:36
Mapa stránek ...