Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hameau des Flots' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 44 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x malý pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x pohovka (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). E-topení. Zahradní sezení 30 m2, jižní orientace a jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hameau des Flots, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_220_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 44 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x malý pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x pohovka (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). E-topení. Zahradní sezení 30 m2, jižní orientace a jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 17:02
Mapa stránek ...