Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Hameau des Flots'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Hameau des Flots, Vaux Sur Mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer
Číslo objektu: FR3217.220.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_220_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.091,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 44 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x malý pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x pohovka (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). E-topení. Zahradní sezení 30 m2, jižní orientace a jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Hameau des Flots'. 81 domy v rezidenci. V obci 1.5 km od centra Vaux sur Mer, 350 m od moře, 350 m plaz, na hlavní ulici. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 1.6 km, pekárna 1.5 km, kavárna 1.5 km, nádraží 'Royan' 6 km, písečná pláž 'Nauzan' 400 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 17 km, krytý bazén 6 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 4 km, jezero Vaux sur Mer 500 m. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště (18 jamek) 5 km, škola plachtění 450 m, tenis, tenisová hala 750 m, minigolf 3 km, jízdárna 5 km, cyklistická stezka 50 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 11 km, Hippodrome - La Palmyre 12 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 45 km, Fort Boyard - Fouras 59 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 81 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 133 km. Obchody (během sezóny) 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:04
Mapa stránek ...