Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Les Trois Mousquetaires'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Trois Mousquetaires, Vaux Sur Mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer
Číslo objektu: FR3217.20.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_20_5/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.743,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 19 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Nika s 1x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 155 B37-451. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Trois Mousquetaires', rok výstavby 1980. 213 byty v rezidenci. 1.3 km od centra Vaux sur Mer, 200 m od moře, 200 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: zahrada (oplocená) trávníkem a květinami. V rekreačním zařízení: výtah. Supermarket 1.3 km, restaurace, bar 200 m, nádraží 'Royan' 6 km, písečná pláž 'Nauzan' 200 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 17 km, krytý bazén 5.5 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 3.8 km, jezero Vaux sur Mer 1 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště (18 jamek) 5 km, škola surfingu 2 km, škola plachtění 350 m, tenis 1 km, tenisová hala 1 km, minigolf 2.6 km, jízdárna 5 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 10 km, Hippodrome Royan Atlantique - La Palmyre 11 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 45 km, Fort Boyard - Fouras 59 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 81 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 133 km. Pozor prosím: rezidence s elektricky ovládanou branou. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:24
Mapa stránek ...