Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Domino' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Parkování č. 48.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Domino, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Parkování č. 48.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:27
Mapa stránek ...