Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Marais' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Marais, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:48
Mapa stránek ...