Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Langrotte' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová polovina dvojdomku 130 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj 21 m2 s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Jídelna s panoramatickým oknem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, bidet, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Velká terasa 25 m2, velká ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Langrotte, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_158_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová polovina dvojdomku 130 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj 21 m2 s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Jídelna s panoramatickým oknem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, bidet, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Velká terasa 25 m2, velká terasa 36 m2. Gril. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:26
Mapa stránek ...