Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Brive 1' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Brive 1, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_157_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:50
Mapa stránek ...