Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Brive 2' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 76 m2 na 2 podlažích. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Terasa 14 m2, zahrada 350 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta).

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Brive 2, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_151_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 76 m2 na 2 podlažích. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Terasa 14 m2, zahrada 350 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:59
Mapa stránek ...