Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'L'Océan'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu L'Océan, Vaux Sur Mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer
Číslo objektu: FR3217.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_140_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.939,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 57 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2013, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2, velká zahrada 350 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'L'Océan'. Na kraji obce, 950 m od centra Vaux sur Mer, 1 km od moře, 1 km plaz. Supermarket 400 m, bar 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Royan' 5 km, písečná pláž 'Saint Sordelin' 1 km (malý), park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 18 km, krytý bazén 5 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 3 km. Sportovní přístav 4 km, golfové hřiště (18 jamek) 5 km, škola surfingu 1.5 km, škola plachtění 1.8 km, tenis 1.3 km, tenisová hala 1.3 km, minigolf 1.9 km, jízdárna 6 km, cyklistická stezka 300 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 12 km, Hippodrome - La Palmyre 13 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 46 km, Fort Boyard - Fouras 58 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 80 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 133 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:00
Mapa stránek ...