Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vent du Large' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 14 m2, jižní orientace a západní orientace. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 29. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vent du Large, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 14 m2, jižní orientace a západní orientace. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 29.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:03
Mapa stránek ...