Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Soleils Rouges' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: zkosená, otevřená galerie, výška stropu 80 - 190 cm s 2x místo ke spaní. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 52.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Soleils Rouges, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_110_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: zkosená, otevřená galerie, výška stropu 80 - 190 cm s 2x místo ke spaní. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 52.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 10:07
Mapa stránek ...