Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Les Soleils Rouges'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Soleils Rouges, Vaux Sur Mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer

Francie, Poitou-Charentes, Vaux Sur Mer
Číslo objektu: FR3217.110.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_110_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.091,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: zkosená, otevřená galerie, výška stropu 80 - 190 cm s 2x místo ke spaní. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 52.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Soleils Rouges'. 96 byty v rezidenci. Ve čtvrti Pontaillac 1.8 km od centra Vaux sur Mer, 500 m od moře, 500 m plaz. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod 500 m, supermarket 1.2 km, restaurace, pekárna, kavárna 500 m, nádraží 'Royan' 4 km, písečná pláž 'Pontaillac' 500 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)', krytý bazén 4 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 2 km. Sportovní přístav 3 km, golfové hřiště (18 jamek) 6 km, škola surfingu 500 m, tenis 2.3 km, tenisová hala 2.3 km, minigolf 1 km, jízdárna 7 km, cyklistická stezka 200 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 13 km, Hippodrome - La Palmyre 14 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 47 km, Fort Boyard - Fouras 57 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 79 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 132 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vaux Sur Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:44
Mapa stránek ...