Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Balcons de l'Atlantique' - Francie (Poitou-Charentes), Vaux Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 1. patře, jižní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Balcons de l'Atlantique, Vaux Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3217_100_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 1. patře, jižní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 05:45
Mapa stránek ...