Ubytování ve Francii, Saujon (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Le Gua'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Gua, Saujon
★★

Francie, Poitou-Charentes, Saujon

Francie, Poitou-Charentes, Saujon
Číslo objektu: FR3221.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3221_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 14.508,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 150 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Plynové topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (130 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. Sprcha/WC. Velká terasa 80 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Le Gua 7 km od Saujon: Řadový dům 'Le Gua', 2-podlažní. V centru obce Le Gua, 16 km od moře, 16 km plaz, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: dvůr. Zahradní nábytek, gril, parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod, potraviny, pekárna 300 m, nádraží 'Saujon' 9 km, písečná pláž 'La Grande Conche - Royan' 15 km, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 25 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km, termální bazén 'Etablissement thermal de Saujon' 7 km. Sportovní přístav 17 km, golfové hřiště (18 jamek) 18 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 25 km, Hippodrome - La Palmyre 26 km, Centre aquatique iléo - Ile d'Oléron 35 km, Fort Boyard - Fouras 42 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 65 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 154 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 16 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saujon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
,Každý měsíc trh, v sezóně denní trh s regionálkními specialitami. V Saujon je k vidění vesnický šarm, stejně jako blízký atlantický oceán. V sezóně: pláže s kyvadlovou dopravou člunem. Malé, známé město, lázeňská obec a termální lázně s 5'395 obyvatel, 70 km od La Rochelle, 130 km od Bordeaux. Veškeré služby v místě. Kino, krytý bazén.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 11 km od obce. Bazén. Aquapark. Plachtění, kánoe. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 03:27
Mapa stránek ...