Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Petichaud' - Francie (Poitou-Charentes), Sainte Gemme. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 122 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x lůžko (120 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. E-topení. Velká terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Parkování (kryté, 1 Auto).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Petichaud, Sainte Gemme

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3223_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 122 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x lůžko (120 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. E-topení. Velká terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Parkování (kryté, 1 Auto).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:01
Mapa stránek ...