Ubytování ve Francii, Sainte Gemme (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Petichaud'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Petichaud, Sainte Gemme
★★

Francie, Poitou-Charentes, Sainte Gemme

Francie, Poitou-Charentes, Sainte Gemme
Číslo objektu: FR3223.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3223_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.912,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 122 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x lůžko (120 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. E-topení. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Sainte Gemme 24 km od Royan: Chalupa 'Petichaud', z 18. století, renovovaný. Mimo obec, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený). Altán, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, nádraží 'Saujon' 17 km, písečná pláž 'Royan' 24 km, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 33 km, koupaliště 14 km, krytý bazén 14 km, termální bazén 'Etablissement thermal de Saujon' 13 km. Golfové hřiště (18 jamek) 26 km, tenis 3 km, jízdárna 26 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 33 km, Hippodrome - La Palmyre 34 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 39 km, Fort Boyard - Fouras 41 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 63 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 147 km. Dům uprostřed krajiny v blízkosti malého zemědělského podniku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Sainte Gemme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2018 13:10
Mapa stránek ...