Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Privileges' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Palais sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Zahrada 40 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Privileges, Saint Palais sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Zahrada 40 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:24
Mapa stránek ...