Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Les Privileges'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Privileges, Saint Palais sur mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.220.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_220_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.508,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Zahrada 40 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Malá rezidence 'Les Privileges'. 21 domy v rezidenci. V obci 700 m od centra Saint Palais sur Mer, 700 m od moře, 700 m plaz. Společné: bazén hranatý chráněný (15.06.-15.09.). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 40 m2 (oplocená). Obchod, potraviny 700 m, supermarket 1 km, restaurace, bar 700 m, pekárna, půjčovna jízdních kol 800 m, nádraží 'Royan' 6.8 km, písečná pláž 'Bureau - Saint Palais sur Mer' 700 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 13 km, krytý bazén 6.5 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 5.3 km, jezero Saint Palais sur Mer 700 m. Sportovní přístav 6 km, golfové hřiště (18 jamek) 2.5 km, škola surfingu 1 km, škola plachtění 1.2 km, tenis 1.4 km, tenisová hala 1.4 km, minigolf 4 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 9 km, Hippodrome - La Palmyre 11 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 45 km, Fort Boyard - Fouras 58 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 81 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 113 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 03:03
Mapa stránek ...